מטופלים מספרים

כל מי שמכיר אותי, יודע שאני אחת המאמינות הגדולות ברפואה הקונבנציונאלית. אני לא מפחדת מכדורים, אנטיביוטיקה , או כל דבר אחר שיכול לשפר את בריאותי. אני מקשיבה תמיד לרופאים שלי ודואגת לבצע אחר ההוראות המדויקות אשר הם מנחים אותי. שמי שי, אני סובלת מאסטמה מזה 27 שנים. מערכת העיכול שלי משובשת ובעקבות זאת חוויתי המון תופעות לוואי שונות. הרפואה הקונבנציונלית הפנתה אותי במהלך השנים לאין ספור שימושים שונים של משאפים וכדורים אשר לא הועילו דבר.
 

לאחרונה התחלתי להשתמש בסימביקורט, אשר "מבטיח" נשימה סדירה לאורך היום. שמי שי ואני סובלת מאסטמה מזה 27 שנים. מערכת העיכול שלי משובשת ובעקבות זאת חוויתי המון תופעות לוואי שונות. בשנה האחרונה החלטתי לקחת את בריאותי בידיים ולצאת מהקופסא. התחלתי לקרוא ולחקור אודות הרפואה הסינית ולהפתעתי גיליתי שאפשר גם אחרת. בהמלצה של חברה פניתי לד"ר ברזילי גיל- אדם מקסים ומקצועי.
התחלנו בסבלנות והתמדה במהלך החצי שנה האחרונה טיפולים שונים, בין הפרקטיקות טופלתי בשימוש ע"י צמחי מרפא, דיקור, טיפול במגע, תרגול גופני ועצות תזונתיות. היום, הנשימה שלי סדירה וקלה יותר, מערכת העיכול שלי החלה לעבוד כמו שצריך- והכי חשוב, אני הרבה יותר בריאה ומאושרת. לכל המתלבטים\הסקפטיים\ אלו שאבדו תקווה- תנסו. אפשר גם אחרת.

שי אייל, 26
נס ציונה (בחורה)

לפני שנה בערך הזמין אותי גיל לעבור סדרה של טיפולים, הייתי סקפטי ומכיוון שזה גיל ואני תמיד תופס אותו כרציני הספיק לי בשביל לקפוץ למים לראות מה יצא.. אז התחלתי לעבוד על מגרנות והם נעלמו מהר מאוד, גם החרדה מהם נעלמה במשך הזמן.


במשך הזמן התחלתי לישון 7 שעות רצופות וסדירות ונראה שהגוף קיבל סדר מסוים שהוא היה זקוק לו נואשות. וגיל גיל מה אפשר לומר על הקסם הזה, מקצועי לא מעגל פינות, ורגישות ואמפתיה זה הוא! ממליץ בחום.

גיא בן חיים, 44
תל אביב (בחור)

קיבלתי מתנה ואני רוצה להעביר אותה הלאה שתהנו גם אתם! רוצה להכיר לכם את גיל ברזילי. תפקיד רשמי: מדקר בחסד עליון. מקצועי! מגיע מעולם הרפואה המערבית! תפקיד לא רשמי: מטעין מחדש אנרגיות טובות וגבוהות שאיבדנו מתישהוא בדרך. בעל חיוך ממיס ואנרגיות שמרככות כל לב מכוסה שכבות בטון. בתקופה שבה הגוף והנפש יחד החליטו לצאת למסע (מבלי להתייעץ איתי אפילו!!!) במטרה להעיר אותי מלהעביר את החיים בתרדמת, הגעתי לטיפול אצל גיל אחרי שחבר יקר הפציר בי. הגעתי שבורה ומלאת התנגדות לטרחנות שקשורה לנסיעה לתל אביב בשביל כמה מחטים שינעצו בגופי הבוגד!

מחטים בגוף? יאללה נקמה! אחרי כמה טיפולים. הגוף התחיל להגיב. המחט עקפה התנגדויות ונכנסה עמוק עמוק. אחרי תקופה ארוכה חזרתי ליציבות חוזק ואמונה בגוף. וגם בגוף הרגשי. כן עד לשם. תהליך עמוק מרגש שאני יכולה להתחיל לכתוב עליו את ההקדמה של ספר ההתעוררות שלי...אולי את עמוד התודות או הפתיח לפחות. זהו. מקווה שהצלחתם להכיר. אני כבר בשלב ההוקרה.

שירלי גרפינקל
סיתריה (בחורה)

הגעתי לגיל עם בעיה מאד ספציפית של אלופציה (התקרחות נקודתית) בזקן, גיל היה סבור שניתן לפתור את הבעיה בעצמאות רפואה סינית.
הוא שינה לי את תפריט התזונה נתן לי מספר תמציות וכמובן שהגעתי לטיפול בשיטת הדיקור הסיני. וכך עם המון סבלנות ואופטימיות מצד גיל הבעיה נפתרה.
מומלץ בחום גם לספקנים ולך גיל המון תודה

הוד ישראלי, 
29 תל אביב

כנגד כל הציפיות וכשכבר לא האמנתי שהכאבים יעברו, עברתי מספר טיפולים בודדים אצל גיל וההרגשה פשוט מדהימה. לא רק שחזרתי לשגרת חיים רגילה ותקינה, הטיפולים עצמם הם חוויה ייחודית והיחס האישי הוא יוצא דופן. מומלץ בחום. 

חלי בטאן,
25 תל אביב
Contact Us                       צור קשר  

18 Meir Feinstein 
Ramat Aviv Gimel,

Tel Aviv 
​​
Tel: 054-6567959
Clini​c: 03-7440888

מאיר פיינשטיין 18

,'רמת אביב ג

תל אביב

 טלפון: 054-6567959
קליניקה: 03-7440888

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Google+ Icon